Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsme téměř TAM! (12.3. 2008)

18. 3. 2008
 Přehrada je málem připravena prasknout... připravte se!

Dobře, docela ještě frkáme a bědujeme z toho, jak pomalu přichází trvalý pokrok. Po troškách se začleňujeme a sžíváme s novými energiemi z tohoto dalšího rozměrného skoku. A tak moc bychom si přáli, aby se již věci rychleji pohnuly ze svého místa. Malé střípky budoucí skutečnosti se však skládají, a nebojte se – naprosto jistě přijde čas na naše: „Jupííííí !“ A nakonec - přece jsme zaplaveni čerstvými energiemi a všechno se posunuje trvale dopředu jako „kouzelná vichřice“ bez námahy tvoření ! Díváme se jakoby vzhůru proti přehradě, která se může příznačně jevit, jakoby nás držela v šachu, až se můžeme cítit ustrnule a nehybně.

Budeme se vůbec moci pohnout kupředu ? Kdy se věci otočí? Skončí svět a bude po všem ? Byli jsme katapultování do pekla jak bylo předpovídáno ? Ovládne temno navždy naši planetu ? Je tu nějaká chyba ? Jsme přehlédnutí, zapomenutí a zůstali jsme vzadu... bezmocní, ztracení a oklamaní ? A kde je slíbená pomoc ????!!!! Musíme se vším těžce prokousávat samy, aby se vůbec cokoli stalo? A jsme již asi příliš unavení, vyčerpaní a prázdní na to, abychom mohli pokračovat... Copak se na nás naši andělé jen jednoduše svrchu dívají, aniž by něco udělali, pomohli...?

Všemu výše uvedenému říkám: „Určitě ne" - i když by se na mnohé otázky dalo říci i "ano". Ale jednou porozumíme, proč se mnoho věcí takto nepříznivě kolem nás děje.

Třebaže scénáře kolem nás mohou někteří z nás takto cítit a prožívat, přehrada kolem začíná prosakovat a my zase těmi prasklinami na oplátku „prosakujeme“ do nové dimenze - a to ji nakonec rozbije v čase, kdy dostatek duší bude opravdově toužit po novém a dokončí přechod do nové reality. 

Pokud jde o scénáře shůry, vskutku se pohneme kupředu, jen ještě počkejme na pravý čas… příliv se otočí velmi dramaticky - jak se to aktuálně předvádí v malých ukázkách za účelem budování hybnosti... starý svět vskutku padá... odděleně jak "stará" plechovka, aby již dále neexistoval... mnoho lidí zažívá „peklo" , které slouží k tomu, jak se stát bdělým, nebo nám pomůže něčeho se vzdát a zkusit něco nového. TAM nejsou žádné temné energie, to jen my „vidíme" tmu, která odchází... TAM není absolutně žádná chyba, jak všechno postupuje v božské a perfektní objednávce ( toto je pevný slib a úplně každé žijící bytosti je dána možnost „přeplavat“ do nové reality ). Naše staré cenné papíry vskutku odcházejí a to může někoho naplňovat pocitem,že prohrál, že je všude nejistota, že naše staré jistoty odcházejí. Naši andělé nás neopustili – jen nás teď více nechávají vytvářet si svoji vlastní novou realitu...

Pak je to ještě takto: Věci, při kterých se může zdát, že jsme při nich zanecháni napospas, se jeví tak proto, že ony již neodpovídají našim změněným vibracím. Tyto věci jsme vytvářeli v době, kdy jsme žili jinak. Ony existují jakoby někde jinde.

Jak začnou staré systémy odpadávat, budeme žít s odpovídajícími novými ochránci a požehnáním, které získáme podle toho, na jaké vibrační úrovni se budeme nacházet.

V čase, kdy velká energie z kosmu zahájila proces velkého zlomu procházející těmito okamžiky, byla mnohem více lidem dána možnost tvořit více „zevnitř“, pomáhat sobě navzájem a lépe se spojit s našimi bratry a sestrami ze Světla. Jsme nyní spojeni z hloubky našeho bytí. Naše spojení se zdrojem přichází z našich nejhlubších spojení. Toto je nádhera tvoření Nového světa. Žádné interference z hvězdnými bytostmi nebo něco nevhodného. Jsme to my, kdo vzestupujeme skrz naše nitro a souzníme s vesmírem. Takto vytváříme Nový svět… a Nebe je hranicí.

Takto starý svět přijde ke svému konci. Ale jen proto, že ten Nový je již skoro hotov, rodí se. Jestli je pro někoho obtížné tomuto věřit, jednoduše si všimněte, kolik nových dětí se teď rodí a kolik žen je zrovna teď těhotných. Je zde tolik nových a vyspělých duší, které jen čekají na to, aby přišly na tento Nový svět. A dokonce se někdy rodí jako dvojčata, jen aby tu s námi byly rychleji.

Phil mi říkával: "Když se díváš na noční oblohu, nemůžeš uvidět, jak se hvězdy pohybují. Ale jestli se podíváš na jistou dobu pryč, a pak se podíváš zpět na stejné hvězdy, uvědomíš si, že se přesunuly. My jejich pohyb předpokládáme, ale nemůžeme ho postřehnout našimi lidskými smysly."

A tohle se podobně děje právě teď. Věci se vskutku mění a posouvají. Jste připraveni? Cítíte, jak malé krůčky a nová uspořádání jsou silnější a silnější? Cítíte, jak vaši bratři a sestry s vámi navazují nové a silnější spojení na vyšší úrovni ? 

Až do příště, 

Karen

(zkráceno, translation by Sanny)

 
 

 

Mail list

Statistiky

Online: 1
Celkem: 94003
Měsíc: 474
Den: 14